Laatste nieuws 19-05-2012

Het Auto- en Motorsportspektakel

  -

17 December gaat het weer van van start! Het Auto- en Motorsportspektakel in Gorinchem. Ondanks het drukke tijdsschema vanwege de voorbereiding op de Dakar Rally maken Tim Coronel en Jan Lammers tijd voor de Auto- en Motorsportdagen. En maak je als bezoeker kans op een Meet & Greet met deze twee heren.

 

 

 

 

 

 

Naast deze mannen is er binnen van alles te vinden op het gebied van auto- en motorsport. Van de kleinste karts en motoren tot de grote mannen van de Dutch Super Cars: de Saker Sportcars. En zal Speedtec zijn nieuwste Viper tijdens het evenement onthullen.

Het Auto- en Motorsportspektakel

Daarnaast vind je Trial Motoren met een echte demo baan en try-outs voor de nieuwsgierige bezoeker. Voor de echte PK’s vind je Tractor en Truckpullers. NTTO heeft en mooie selectie gemaakt en is er op de outdoor racetrack een demonstratie van de vlammen spuwende tractorpuller.
Op zoek naar de laatste snufjes op het gebied van auto en motoren? Diverse bedrijven op het gebied van o.a. velgen, gereedschap, motorkleding en audio laten de nieuwste producten zien en willen je graag informeren.

Zaterdagavond is er een spectaculaire show van de National Drift Series een spektakel wat je niet mag missen! Ook met koud weer kun je beide dagen onder genot van de top DJ’s van YNBF vanaf de 1e verdieping de Outdoor Racetrack aanschouwen.De selectie van de ruim 70 design & tuning auto’s zijn bekend! En te bewonderen in de Design & Tuning Lounge op 17 & 18 December in Evenementenhal Gorinchem. Daarnaast is de originele New Kids Opel Manta te bezichtigen en zijn er kaarten te winnen voor NEW KIDS NITRO the movie

Het Auto- en Motorsportspektakel

Daarnaast verwelkomen we de initiatieven Racen tegen Kanker en Rally4kids om de mensen die het verdienen een onvergetelijke ervaring te bezorgen tijdens het evenement.

Een echte autofreak? Tijdens dit evenement heeft iedere bezoeker vrij toegang tot de paddock. Natuurlijk niet te vergeten de demonstraties van de HotRods, BMW Cup, Stockcars, SuperMoto, Karts en Trial Motoren.

Voor meer informatie over de Auto- en Motorsportdagen kunt u terecht op www.evenementenhal.nl/ www. auto-motorsportdagen.nl

Auto- Motorsportdagen Gorinchem 2011

Openingstijden :
Zaterdag 17 December 10:00 – 23:00
Zondag 18 December 10:00 – 18:00

Sports

Stef Dusseldorp geniet van progressie
Stef Dusseldorp geniet van progressie
Vele enthousiaste racefans uit Nederland zagen dit weekeinde hoe Stef Dusseldorp en Hexis Racing in anderhalve week grote stappen voorwaarts hebben gezet. In zijn -thuisrace- op het Belgisch... lees verder

Showroom

Verbonden met de buitenwereld
BMW Group Nederland heeft de nieuwe BMW 3 Serie nog scherper weten te prijzen dan aanvankelijk verwacht. De prijzen starten bij 35.900 euro voor zowel de BMW 320i als de BMW 316d. Het vorige... lees verder

Motor

AU120251 -
Ducati past als sportief premiummerk perfect bij Audi
Audi neemt Ducati, de traditierijke fabrikant van sportieve motorfietsen in het Italiaanse Bologna over. De overname moet zo snel mogelijk gestalte krijgen nadat de mededingingsautoriteiten ... lees verder

Passion4Wheels on Twitter


Autoshows

Copyright Passion4Wheels 2011

Bassie en Adriaan gespot in de nieuwe Honda Civic

De legendarische Bassie en Adriaan, die met hun caravan en de fameuze Honda Prelude bij vele kinderen en volwassenen jarenlang een lach op het gezicht wisten te brengen, zijn vorige week gesignaleerd in een nieuwe Honda Civic.

Lees verder
vliegende auto: de PAL-V (Personal Air and Land Vehicle)
Vliegende auto maakt succesvolle testvluchten

In de afgelopen weken heeft de  PAL-V (Personal Air and Land Vehicle)  verschillende testvluchten uitgevoerd op de vliegbasis Gilze Rijen. Het gepatenteerde voertuig vliegt in de lucht als een gyrocopter, die opstijgt door een zelf roterende rotor. De stuwkracht wordt geleverd door een opvouwbare propeller op de achterzijde van het voertuig. Op de weg rijdt de PAL-V als een sportauto. Er is geen nieuwe infrastructuur nodig voor de PAL-V, omdat de bestaande wegen en luchthavens gebruikt kunnen worden. De PAL-V kan vrijwel overal opstijgen en landen. Voor opstijgen is een baantje van ongeveer 165 meter genoeg. Dat kan een verharde baan of een grasbaan zijn.

Lees verder

advertentie

© 2010 Car Content Factory v.o.f. Alle rechten voorbehouden Privacy statement | Contact | info@passion4wheels.nl