Laatste nieuws 18-05-2012

Schultz van Haegen opent Ecomobiel

Toyota en verkeersminister Schultz van Haegen hebben vanochtend in Rotterdam de aftrap gegeven voor Ecomobiel, de vakbeurs voor duurzame mobiliteit. Toyota, hoofdsponsor van Ecomobiel, onthulde in Rotterdam de Prius Plug-in Hybrid. Deze auto combineert de voordelen van een hybride auto met de voordelen van een elektrische auto

Ook wordt op de beursvloer de nieuwe, zeer ruime, Full Hybrid Prius Wagon geshowd. Op de stand van Toyota staat verder een waterstof auto (Fuel Cell Hybrid) waarmee Toyota al geruime tijd op grote schaal praktijktests uitvoert. Ook minister Schultz van Haegen ziet toekomst in deze techniek. Ze stelde daarom 5 miljoen euro beschikbaar voor (de start van) de bouw van de infrastructuur die nodig is om waterstof in Nederland op grote schaal aan te kunnen bieden.

Ecomobiel vindt vandaag en morgen plaats in AHOY, Rotterdam. De beurs is vandaag van 17.00 tot 20.30 uur ook toegankelijk voor consumenten. Meer informatie is te vinden op www.ecomobiel.nl.


Minister Schultz van Haegen en Pieter van der Velden, algemeen directeur van Louwman & Parqui, importeur van Toyota, reden gezamenlijk in een Prius Plug-in Hybrid de beursvloer van Ecomobiel op.

Sports

Stef Dusseldorp geniet van progressie
Stef Dusseldorp geniet van progressie
Vele enthousiaste racefans uit Nederland zagen dit weekeinde hoe Stef Dusseldorp en Hexis Racing in anderhalve week grote stappen voorwaarts hebben gezet. In zijn -thuisrace- op het Belgisch... lees verder

Showroom

Verbonden met de buitenwereld
BMW Group Nederland heeft de nieuwe BMW 3 Serie nog scherper weten te prijzen dan aanvankelijk verwacht. De prijzen starten bij 35.900 euro voor zowel de BMW 320i als de BMW 316d. Het vorige... lees verder

Motor

AU120251 -
Ducati past als sportief premiummerk perfect bij Audi
Audi neemt Ducati, de traditierijke fabrikant van sportieve motorfietsen in het Italiaanse Bologna over. De overname moet zo snel mogelijk gestalte krijgen nadat de mededingingsautoriteiten ... lees verder

Passion4Wheels on Twitter


Autoshows

Copyright Passion4Wheels 2011

Bassie en Adriaan gespot in de nieuwe Honda Civic

De legendarische Bassie en Adriaan, die met hun caravan en de fameuze Honda Prelude bij vele kinderen en volwassenen jarenlang een lach op het gezicht wisten te brengen, zijn vorige week gesignaleerd in een nieuwe Honda Civic.

Lees verder
vliegende auto: de PAL-V (Personal Air and Land Vehicle)
Vliegende auto maakt succesvolle testvluchten

In de afgelopen weken heeft de  PAL-V (Personal Air and Land Vehicle)  verschillende testvluchten uitgevoerd op de vliegbasis Gilze Rijen. Het gepatenteerde voertuig vliegt in de lucht als een gyrocopter, die opstijgt door een zelf roterende rotor. De stuwkracht wordt geleverd door een opvouwbare propeller op de achterzijde van het voertuig. Op de weg rijdt de PAL-V als een sportauto. Er is geen nieuwe infrastructuur nodig voor de PAL-V, omdat de bestaande wegen en luchthavens gebruikt kunnen worden. De PAL-V kan vrijwel overal opstijgen en landen. Voor opstijgen is een baantje van ongeveer 165 meter genoeg. Dat kan een verharde baan of een grasbaan zijn.

Lees verder

advertentie

© 2010 Car Content Factory v.o.f. Alle rechten voorbehouden Privacy statement | Contact | info@passion4wheels.nl