Laatste nieuws 18-05-2012

Lamborghini team verwelkomt jongste sponsor ooit

Lamborghini team verwelkomt jongste sponsor ooit

Ondernemer Alexander Mans is met zijn twintig jaar veruit de jongste sponsor ooit van de internationale Blancpain Endurance Series, die in het weekend van 21 en 22 mei wordt gehouden parallel de FIA GT3 en GT4 in Navarra (ESP). Mans sponsort met zijn ICT-bedrijf Novabox de Nederlandse coureur Olivier Tielemans,
die uitkomt voor het team van Rhinos Leipert Motorsport.

Twee jaar geleden richtte Alexander met een aantal grote investeerders zijn bedrijf op, dat in eerste instantie was gericht op het gelijknamige product dat state of the art bescherming bieden tegen spam, hackers en virussen. Enige tijd geleden heeft hij een automotive divisie aan zijn bedrijf toegevoegd die elektronica ontwikkeld voor toepassingen in de telemetrie, brandstofcellen en battery management systemen

"Door met enige regelmaat te participeren als sponsor in internationale evenementen als de Blancpain Endurance Series kan ik Novabox als bedrijf en merk op de kaart zetten binnen de industrieën waarin wij actief zijn. Daarnaast is het een prachtig evenement om van dichtbij mee te maken."

 Het is niet de eerste keer dat Novabox coureur Olivier Tielemans ondersteund. Ook in 2010 was het bedrijf sponsor van de Porsche Carrera Cup op Circuit Zandvoort.

Lamborghini team verwelkomt jongste sponsor ooit

Ingo Leipert, Team eigenaar van Rhinos Leipert Motorsport, zei eerder deze week: "Our drivers know the track, and due to the test, it is not new to us. Therefore, we should finish among the Top 5 this weekend. The Lamborghini Gallardo shows a great performance."

Sports

Stef Dusseldorp geniet van progressie
Stef Dusseldorp geniet van progressie
Vele enthousiaste racefans uit Nederland zagen dit weekeinde hoe Stef Dusseldorp en Hexis Racing in anderhalve week grote stappen voorwaarts hebben gezet. In zijn -thuisrace- op het Belgisch... lees verder

Showroom

Verbonden met de buitenwereld
BMW Group Nederland heeft de nieuwe BMW 3 Serie nog scherper weten te prijzen dan aanvankelijk verwacht. De prijzen starten bij 35.900 euro voor zowel de BMW 320i als de BMW 316d. Het vorige... lees verder

Motor

AU120251 -
Ducati past als sportief premiummerk perfect bij Audi
Audi neemt Ducati, de traditierijke fabrikant van sportieve motorfietsen in het Italiaanse Bologna over. De overname moet zo snel mogelijk gestalte krijgen nadat de mededingingsautoriteiten ... lees verder

Passion4Wheels on Twitter


Autoshows

Copyright Passion4Wheels 2011

Bassie en Adriaan gespot in de nieuwe Honda Civic

De legendarische Bassie en Adriaan, die met hun caravan en de fameuze Honda Prelude bij vele kinderen en volwassenen jarenlang een lach op het gezicht wisten te brengen, zijn vorige week gesignaleerd in een nieuwe Honda Civic.

Lees verder
vliegende auto: de PAL-V (Personal Air and Land Vehicle)
Vliegende auto maakt succesvolle testvluchten

In de afgelopen weken heeft de  PAL-V (Personal Air and Land Vehicle)  verschillende testvluchten uitgevoerd op de vliegbasis Gilze Rijen. Het gepatenteerde voertuig vliegt in de lucht als een gyrocopter, die opstijgt door een zelf roterende rotor. De stuwkracht wordt geleverd door een opvouwbare propeller op de achterzijde van het voertuig. Op de weg rijdt de PAL-V als een sportauto. Er is geen nieuwe infrastructuur nodig voor de PAL-V, omdat de bestaande wegen en luchthavens gebruikt kunnen worden. De PAL-V kan vrijwel overal opstijgen en landen. Voor opstijgen is een baantje van ongeveer 165 meter genoeg. Dat kan een verharde baan of een grasbaan zijn.

Lees verder

advertentie

© 2010 Car Content Factory v.o.f. Alle rechten voorbehouden Privacy statement | Contact | info@passion4wheels.nl