Laatste nieuws 18-05-2012

Beleef de Formule 3 live via internet

De ATS Formule 3 Cup is vanaf dit Paasweekeinde live te volgen op het internet. Als één van de weinige raceseries in de wereld brengt het Duitse Formule 3-kampioenschap de actie bij de fans thuis. Van Amersfoort Racing behoort al jaren tot de toonaangevende teams in dit kampioenschap en brengt in 2011 opnieuw drie rijders aan de start.

Tijdens het eerste wedstrijdweekeinde op Oschersleben zijn zowel de race op zondag als de race op maandag live te volgen via de officiële website van de ATS Formel 3-Cup: www.formel3.de.

Van Amersfoort Racing is al jaren een vetrouwd gezicht in het Internationaal Duitse F3-kampioenschap. Het team va n Frits van Amersfoort won de titel al drie keer: in 1998 met Bas Leinders, in 2007 met Carlo van Dam en in 2009 met Laurens Vanthoor. Naast tientallen races won de kampioensformatie uit Huizen ook meerdere malen het kampioenschap voor teams.

Dit jaar brengt Van Amersfoort Racing als fabrieksteam van Volkswagen opnieuw drie Dallaraʼs powered by Volkswagen in stelling voor de Nieuw-Zeelander Richie Stanaway en de Nederlanders Jeroen Mul (Badhoevedorp) en Hannes van Asseldonk (Boekel). De fans van beide Nederlandse talenten kunnen nu vanachter het computerscherm live de verrichtingen van hun helden volgen.

In totaal zijn tijdens vijf van de negen evenementen de races live en kosteloos te volgen via www.formel3.de. Naast de seizoensopening op het circuit van Oschersleben ook de afspraken op de Sachsenring, Zolder, de Red Bull-Ring en de seizoensfinale op de Hockenheimring

TV Gids

“Het is geweldig nieuws dat de races live te zien zijn. Zoʼn initiatief brengt de ATS F3-Cup dicht bij de fans en genereert de aandacht die dit kampioenschap verdient”, zegt Frits van Amersfoort. “Het internationaal Duitse F3-kampioenschap is al jarenlang een bewezen kweekvijver voor talenten. TV via internet past ook uitstekend bij de cup. Onze coureurs zijn net als heel veel raceliefhebbers volop actief op internet, Facebook, Twitter en YouTube.”

zondag 24 april: race 1 13.35 uur - 14.05 uur (20 ronden).
maandag 25 april: race 2 13.35 uur - 14.05 uur (20 ronden).

www.formel3.de

Sports

Stef Dusseldorp geniet van progressie
Stef Dusseldorp geniet van progressie
Vele enthousiaste racefans uit Nederland zagen dit weekeinde hoe Stef Dusseldorp en Hexis Racing in anderhalve week grote stappen voorwaarts hebben gezet. In zijn -thuisrace- op het Belgisch... lees verder

Showroom

Verbonden met de buitenwereld
BMW Group Nederland heeft de nieuwe BMW 3 Serie nog scherper weten te prijzen dan aanvankelijk verwacht. De prijzen starten bij 35.900 euro voor zowel de BMW 320i als de BMW 316d. Het vorige... lees verder

Motor

AU120251 -
Ducati past als sportief premiummerk perfect bij Audi
Audi neemt Ducati, de traditierijke fabrikant van sportieve motorfietsen in het Italiaanse Bologna over. De overname moet zo snel mogelijk gestalte krijgen nadat de mededingingsautoriteiten ... lees verder

Passion4Wheels on Twitter


Autoshows

Copyright Passion4Wheels 2011

Bassie en Adriaan gespot in de nieuwe Honda Civic

De legendarische Bassie en Adriaan, die met hun caravan en de fameuze Honda Prelude bij vele kinderen en volwassenen jarenlang een lach op het gezicht wisten te brengen, zijn vorige week gesignaleerd in een nieuwe Honda Civic.

Lees verder
vliegende auto: de PAL-V (Personal Air and Land Vehicle)
Vliegende auto maakt succesvolle testvluchten

In de afgelopen weken heeft de  PAL-V (Personal Air and Land Vehicle)  verschillende testvluchten uitgevoerd op de vliegbasis Gilze Rijen. Het gepatenteerde voertuig vliegt in de lucht als een gyrocopter, die opstijgt door een zelf roterende rotor. De stuwkracht wordt geleverd door een opvouwbare propeller op de achterzijde van het voertuig. Op de weg rijdt de PAL-V als een sportauto. Er is geen nieuwe infrastructuur nodig voor de PAL-V, omdat de bestaande wegen en luchthavens gebruikt kunnen worden. De PAL-V kan vrijwel overal opstijgen en landen. Voor opstijgen is een baantje van ongeveer 165 meter genoeg. Dat kan een verharde baan of een grasbaan zijn.

Lees verder

advertentie

© 2010 Car Content Factory v.o.f. Alle rechten voorbehouden Privacy statement | Contact | info@passion4wheels.nl