Laatste nieuws 05-02-2012

Smart voor drie Euro per dag

Smart activiteiten geïntegreerd in netwerk

smart fortwo Hot Choclate

Met ingang van 1 maart 2010 worden de verkoop- en serviceactiviteiten van smart geïntegreerd in het personenautonetwerk van de Mercedes-Benz dealerorganisatie. Voor alle geïnteresseerden en smart bezitters is dit een goed bericht, omdat de stadsauto nu op 32 plaatsen in heel Nederland wordt verkocht en onderhouden, waarbij klanten kunnen rekenen op de service en kwaliteit van de Mercedes-Benz-dealerorganisatie. Aan de scherpe tarieven en snelle service voor smart rijders verandert dit uiteraard niets. Voor de Mercedes-Benz personenautodealers is de komst van deze ultrazuinige en fiscaal vriendelijke stadsauto (géén motorrijtuigenbelasting en BPM, slechts 14 procent bijtelling op de diesel- en benzinemotoren).

speciale verkoop- en onderhoudsacties.

Zo is er nu de mogelijkheid om voor drie Euro per dag* in een nieuwe smart te rijden. Ook is er een voordelig verzekeringsaanbod voor slechts 29 Euro per maand gedurende een periode van twee jaar, ongeacht cataloguswaarde, leeftijd van de bestuurder, aantal schadevrije jaren of woonplaats in Nederland. Natuurlijk zijn deze acties wel aan een beperkte tijdsduur gebonden, namelijk van 1 maart tot en met 30 juni.

Daarnaast is een smart ook nog eens uiterst zuinig en schoon: een gemiddeld brandstofverbruik van 3,3 liter per 100 km voor de smart fortwo cdi betekent een uitstoot van slechts 86 gram co2 per kilometer. De smart fortwo cdi is daarmee de absolute co2-kampioen! En ook met de actieradius zit het goed: op een volle tank diesel rijdt de smart fortwo cdi zo’n 1.000 kilometer, genoeg voor een retourtje Parijs! smart had al aantrekkelijke vaste tarieven voor onderhoudsbeurten, die natuurlijk onveranderd blijven. Een smart fortwo is er al vanaf 8.450 Euro.

Smart voor drie Euro per dag

Sports

Dutch Production Open
Een nieuwe vrije raceklasse in het Dutch Power Pack, maakt tijdens de Kruidvat Gillette Paasraces haar première. Er wordt al vanaf de eerste race een divers startveld verwacht, da... lees verder

Showroom

Verbonden met de buitenwereld
BMW Group Nederland heeft de nieuwe BMW 3 Serie nog scherper weten te prijzen dan aanvankelijk verwacht. De prijzen starten bij 35.900 euro voor zowel de BMW 320i als de BMW 316d. Het vorige... lees verder

Motor

Eerste keus banden voor vier KTM-modellen
Vier modellen van motorfietsfabrikant KTM worden voortaan af-fabriek geleverd met banden van Continental. De KTM 690 SM C rolt de fabriek uit op de nieuwe ContiAttack SM-banden, de 990 SM T ... lees verder

Passion4Wheels on Twitter


Autoshows

Copyright Passion4Wheels 2011

AU110470 - Audi voor het eerst met hybride-aandrijving in Le Mans

 

Op 16 en 17 juni aanstaande neemt Audi met in totaal vier LMP1-sportwagens deel aan de 80e editie van de 24 Uur van Le Mans. Daarbij zullen twee van de vier auto’s voor het eerst voorzien zijn van hybride-aandrijving. Ook in het nieuwe FIA-wereldkampioenschap voor lange-afstandsraces (WEC) kiest het Audi Sport Team Joest voor twee verschillende opties.

 

Lees verder
Citroën DS4 car wrap te ontdekken tijdens 3M car wrap tour 2011
Wrap je auto

De markt voor carwrappen groeit nog steeds. Het toegenomen vakmanschap en de beschikbaarheid van innovatieve materialen stelt ontwerpers en signmakers in staat om voertuigen steeds fraaier te bekleden. 3M zet de spotlights op hun meesterschap tijdens de Car Wrap Tour 2011 die tot 2 december loopt in Nederland. Citroën heeft voor deze gelegenheid de Citroën DS4 ter beschikking van 3M gesteld voor een verrassend resultaat!

Lees verder

advertentie

© 2010 Car Content Factory v.o.f. Alle rechten voorbehouden Privacy statement | Contact | info@passion4wheels.nl