Laatste nieuws 09-02-2012

Ook WRC bij Bavaria City Racing

Jari-Matti Latvala

Voor het eerst staan er World Rally Championship-auto’s aan de start bij Bavaria City Racing. In samenwerking met Wevers Sport geeft onder andere de succesvolle Finse WK rijder Jari-Matti Latvala aanstaande zondag een demonstratie in de Rotterdamse binnenstad.

‘Flying Finn Latvala’ staat op dit moment vierde in het WRC-klassement en won dit seizoen de Rally van Italië op Sardinië. Door de straten van Rotterdam rijdt hij in een Ford Focus World Rally Car geprepareerd door Wevers Sport uit het Overijsselse Markelo. Naast Latvala zullen uit de stal van Wevers ook nog Dennis Kuipers, Gert Huzink en Erik Wevers voor spektakel zorgen.

Teameigenaar Erik Wevers is enthousiast dat zijn team met Latvala in Rotterdam aanwezig is: ‘Jari-Matti is een zeer getalenteerde WK-rijder en we zijn er trots op dat we hem naar Nederland hebben kunnen halen. Hij zal rijden in een Ford Focus WRC beschikbaar gesteld door Rene Kuipers. Zijn deelname staat absoluut garant voor spektakel’.

Herman Vaanholt, organisator van Bavaria City Racing, kijkt ook uit naar de rally-demonstraties: ‘We proberen ons programma altijd nieuwe impulsen te geven. Dan is het mooi dat we het World Rally Championship kunnen toevoegen in onze jubileumeditie. En dan ook nog eens met een topper als Latvala erbij’.

Bavaria City Racing

Bavaria City Racing beleeft in augustus haar vijfde editie. In de afgelopen jaren is het uitgegroeid tot hét race-evenement in Nederland, met in 2008 ruim 500.000 toeschouwers. Het grotendeels gratis toegankelijke evenement laat het publiek de autosport van dichtbij zien, horen, ruiken en voelen. Tijdens de komende editie op zondag 16 augustus zullen onder andere tweevoudig wereldkampioen Fernando Alonso en David Coulthard een demonstratie geven in hun F1-bolides. Voor de tribunes zijn kaarten te koop via de website.


 


Foto: Erik van ’t Land

Sports

Dutch Production Open
Een nieuwe vrije raceklasse in het Dutch Power Pack, maakt tijdens de Kruidvat Gillette Paasraces haar première. Er wordt al vanaf de eerste race een divers startveld verwacht, da... lees verder

Showroom

Verbonden met de buitenwereld
BMW Group Nederland heeft de nieuwe BMW 3 Serie nog scherper weten te prijzen dan aanvankelijk verwacht. De prijzen starten bij 35.900 euro voor zowel de BMW 320i als de BMW 316d. Het vorige... lees verder

Motor

Eerste keus banden voor vier KTM-modellen
Vier modellen van motorfietsfabrikant KTM worden voortaan af-fabriek geleverd met banden van Continental. De KTM 690 SM C rolt de fabriek uit op de nieuwe ContiAttack SM-banden, de 990 SM T ... lees verder

Passion4Wheels on Twitter


Autoshows

Copyright Passion4Wheels 2011

AU110470 - Audi voor het eerst met hybride-aandrijving in Le Mans

 

Op 16 en 17 juni aanstaande neemt Audi met in totaal vier LMP1-sportwagens deel aan de 80e editie van de 24 Uur van Le Mans. Daarbij zullen twee van de vier auto’s voor het eerst voorzien zijn van hybride-aandrijving. Ook in het nieuwe FIA-wereldkampioenschap voor lange-afstandsraces (WEC) kiest het Audi Sport Team Joest voor twee verschillende opties.

 

Lees verder
Citroën DS4 car wrap te ontdekken tijdens 3M car wrap tour 2011
Wrap je auto

De markt voor carwrappen groeit nog steeds. Het toegenomen vakmanschap en de beschikbaarheid van innovatieve materialen stelt ontwerpers en signmakers in staat om voertuigen steeds fraaier te bekleden. 3M zet de spotlights op hun meesterschap tijdens de Car Wrap Tour 2011 die tot 2 december loopt in Nederland. Citroën heeft voor deze gelegenheid de Citroën DS4 ter beschikking van 3M gesteld voor een verrassend resultaat!

Lees verder

advertentie

© 2010 Car Content Factory v.o.f. Alle rechten voorbehouden Privacy statement | Contact | info@passion4wheels.nl